• VYBERTE SI HUDBU

  VYBERTE SI HUDBU

  Vybrat si můžete z několika desítek tisíc skladeb všech běžných žánrů

  MŮJ PLAYLIST
 • PROFI DJ <br>NA FIREMNÍ PÁRTY

  PROFI DJ
  NA FIREMNÍ PÁRTY

  Vyplňte kontaktní formulář a já Vám zašlu zpracovanou nabídku.

  FORMULÁŘ ZDE

Nejčastější otázky

Jak dlouho dopředu si musím DJ objednat?
Každý DJ se snaží zaplnit si svůj diář co nejdříve. Proto pokud už máte určený termín svatby, tak jej ihned zarezervujte... i když je to za rok. Zítra může být již termín zarezervován jinou akcí. Obvykle se snažím preferovat svatby a firemní večírky a cca 2 měsíce dopředu vše doplňuji diskotékami. Proto doporučuji jako nejpozdější termín objednání 2-3 měsíce před svatbou. Všechny obsazené termíny najdete v mém kalendáři. Pokud je vámi požadované datum již obsazeno, nebo "v jednání", neváhejte mě co nejdříve kontaktovat. Některé akce jsem schopen přesunout podle potřeby a odehrát vaší oslavu.

Kdy se platí?
Platba zálohy ve výši 1000Kč je vždy nejpozději 60 dní před hudební produkcí (pokud DJe objednáváte později, pak se domluvíme na individuální platbě zálohy) - převodem na účet, nebo hotově.
Doplatek ceny za hudební produkci v den a v místě konání oslavy v hotovosti, nebo převodem na účet - v den oslavy musí být částka připsána na mém účtu.

Je třeba se osobně setkat?
Není to nezbytně nutné, nicméně to doporučuji. Pokud se osobně ještě neznáme, bylo by vhodnější se poznat předem a domluvit si podrobnosti. Každopádně odehrál jsem spousty svateb kdy jsem se s novomanželi viděl poprvé až v den svatby a vše bylo vždy v nejlepším pořádku.

Je monžné si předem DJe někde poslechnout?
Ano, ale není to snadné. Svatby a firemní večírky, které jsou hudebně podobné jsou téměř vždy soukromé a v tom případě není možné si přijít DJe poslechnout. Je však možnost na diskotéce, či při ozvučování nějaké veřejné akce. Tam je ovšem hudební zaměření obvykle dost odlišné (současná taneční muzika).

Bude k hudební produkci sepsána smlouva?
Ano, připravím smlouvu o hudební produkci, která chrání obě strany v případě jakéhokoliv problému. 

Jak dlouho bude DJ hrát?
Cena uvedená v nabídce je za 8 hodiny produkce - čas zahájení si předem určíte sami. Prodloužení oslavy je vždy o domluvě a obvykle to není nejmenší problém. Cena za prodloužení produkce je 750Kč/1hod.

Co vše je potřeba pro DJe zajistit?
Vedle zaslané zálohy a zaplaceného honoráře za produkci již jen prostor odkud bude DJ hrát (cca 2x2m), stůl (stačí 1x1) a v dosahu zásuvku el.230V (10A)
Doporučuji alespoň několik dní před svatbou vybrat alespoň 20 oblíbených písniček či interpretů, podle kterých snáze rozeznám váš oblíbený styl.

Můžeme si vybrat vlastní muziku?
Ano, je to vhodné. Stačí zaslat seznam několik dní před svatbou, případně je možno vzít s sebou na flash disku (ne na CD!) ve formátu mp3 (alespoň 128 lépe 160-192kbps, stereo - pokud bude mp3 nekvalitní, bude to na profesionální aparatuře hodně znát)

Může DJ hrát i venku?
Ano, při příznivém počasí můžu hrát kdekoliv, pouze je potřeba nějakým způsobem zajistit aby nedošlo k poškození techniky (deštěm, prachem, neukázněnými hosty atd...). 

Bude DJ i moderovat soutěže a svatební hry?
Pokud budete pořádat svatební hry, rád Vám je uvedu a odmoderuji. Je také vhodné, aby se do moderování zapojil někdo ze svatebních hostů (obvykle svědci - nejlépe znají ženicha s nevěstou a většinou i nejvíc hostů)

Netradiční svatby
Rád se zúčastním i svatby v netradičních místech, stylech atd.... Účastnil jsem se svateb a večírků v restauracích, zahradách, tělocvičnách, sportovních areálech, chatách, zámcích, farmách, střeše hotelu atd... 

 

Přidej si mě